Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi van ha nem jo idopontban...

Mi van ha nem jo idopontban van a szabadon valasztott targy amit felvettem?

Figyelt kérdés
A gond az hogy nem irja ki a neptun milyen idopontokban lesz az adott szabval targy.. minden mas idejet tudom, igy be tudom tervezni az orarendbe. Egyszerre tobb kepzest is csinalok, ezert lenne fontos tudnom. Ha esetleg utkozesem van es nem tudok bejarni akkor azon kivul hogy nem sikerul a targy, lesz barmi kovetkezmenye? Termeszetesen az oktatonak azert szolnek hogy tudja miert nem jarok be, nem vettuk fel sokan a targyat.
2023. aug. 29. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lesz jó az időpont, leadod a tárgyat és ha tudsz veszel fel helyette másikat.
2023. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Remelem akkor feltoltik meg az idopontokat a targyfelvetel lezarasaig
2023. aug. 29. 17:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a tárgyfelvétel 1 hétig tart, majd amikor elkezdődik a szorgalmi időszak, akkor utána 1 hétig még van a korrigálásra lehetőség, lehet nálatok ism
2023. aug. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tárgyfelvételi időszak végéig leadod, ha nem jó.

Esetleg ha előadás, és nem kötelező bejárnod, akkor nem jársz be, hanem levizsgázol majd.

2023. aug. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elhasználtál egy tárgyfelvételi lehetőséget, és az adott számú ingyen kreditet. Add le, és vegyed fel majd később, ha kifejezetten ez érdekel. Különben vegyél fel egy másik tárgyat.
2023. aug. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!