Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az UMSZKI-ról (műszaki suli...

Az UMSZKI-ról (műszaki suli Újpesten) mit hallottatok vagy mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Milyen a suli?Milyenek a tanárok,diákok?Milyen a hangulat?

2023. aug. 29. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Az UMSZKI-ból jópár tranár elment akik nagyrészét pótolták. Vannak jó és borzasztó tanárok is. A diákok nagyon vegyesek. Van drogos, van verekedős és van eminens is (ez utóbbiból nagyon kevés). A hangulat szerintem jó.


A suli gyenge, nem az agysebészek járnak oda. Ha egy közepes általános iskolai tanuló vagy és szakmát akarsz tanulni, akkor tökéletes választás (feltéve, hogy nem kerülsz rossz emberek közé). Az épület egy picit romos.

2023. aug. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Javarészt kisegítősök járnak ide akik komolyabb helyen nem állnák meg a helyüket
2023. aug. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%

Az egy szar, oda tényleg kisegítős gyerekek járnak..


Nagyon nem ajánlom..

2023. szept. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
84%
Esetleg ha meg lehet kérdezni de miért szar
2023. szept. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert a társadalom legalja jár oda, és egy normális ember nem fogja jól érezni ott magát, és nem is fog tanulni, tehát kerüld messziről..
2023. szept. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-ös: Miért gondolod ezt? Nagyon nagy iskola,biztos sokféle ember van.
2023. szept. 10. 22:42
 7/10 anonim válasza:
100%
Én is oda járok és szerintem a tanárok jó fejek és az osztályom se rossz van benne egy-ket füves de őket hamar kifogjak rugni
2023. szept. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
Fosch
nov. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

#6 Egyik barátom odajárt, és utálta..

Szerintem mindent elmondtam ezzel…

Én is voltam ott, még szóbelin, az egyik gyerek ahogy bementem rám ordított, szóval ja.. kb ilyenekre számíts.

nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A fiam 10.-es hálózatüzemeletető-informatikus technikusi szakon és nagyon tetszik neki. 33-an vannak az osztályban, és nagyon jó az osztályközösség, rendszeresek a programok, mozi, színház, paintball. A tanárok is rendesek, az ofő egy 34 éves srác, tök korrekt velük. Tehát megcáfolnám a fent leírtakat, mert ide nem a legalja jár, az osztályátlag 4,5 körül alakul és jól szituáltak a srácok mindannyian.
nov. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!