Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » MATE- Magyarország talajai C...

MATE- Magyarország talajai C tantárgyról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Indul megint ez a szabadon választható tantárgy. A téma érdekel, de kíváncsi vagyok, hogy mennyire veszik szigorúan? Ugyebár a C tárgyakat kicsit lazábban veszik. Mivel sok tárgyam lesz, ezért nem tudom, hogy bele fog-e férni az időmbe.


Aki lehallgatta már ezt a tárgyat, írna róla? Akár privátban is.



2023. aug. 29. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Felettébb hasznos tárgy, hatalmas munkaerőpiaci potenciállal, mindenképp végezd el, kapkodni fognak utánad a fejvadászok, mert minden cég álma olyan embert alkalmazni aki ért Magyarország talajaihoz
2023. aug. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy én vagyok már fáradt, de ez most valami gúnyolódás, vagy komolyan írod?


Azért a talajtan nem egy egyszerű tárgy, kezdve a talajosztályozással. Nem csupán arról van szó, hogy kemény vagy puha egy talaj.

2023. aug. 29. 23:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem gúnyolódásnak írtam hanem komolyan gondoltam mert Magyarországon igen változatos a talaj összetétele és a hatékony és optimális megmunkáláshoz előszeretettel alkalmaznak agrár szektorban működő cégek olyan szakembereket akik képesek könnyen és gyorsan meghatározni a talajt alkotó elemek összetételét valamint képesek osztályozni egy megművelendő földet a talaj típusa szerint
2023. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bocsi, de tényleg fáradt voltam már tegnap....


Köszi az infókat. Már csak az a kérdés, hogy mikorra teszik az órát, mert hibrid oktatásban lesz és az elég necces szokott lenni.

2023. aug. 30. 15:39
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez nem is jön össze, mert csak Szent István Campusról lehet felvenni, úgyhogy tárgytalan....
2023. szept. 1. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!