Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdekelne NKE-HHK-s katonai...

Érdekelne NKE-HHK-s katonai vezető hallgatók tapasztalata, véleménye az oktatásról?

Figyelt kérdés

2017. okt. 21. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Sz4r.

Ha bővebb választ akarsz fejtsd ki a kérdést bővebben.

2017. okt. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia! Ez a kérdés engem is érdekelne, korábban voltam kari nyílt napon a HHK-n. Ott nagyon megtetszett a kar, maga a légkör, az egész. Sok helyen viszont azt olvastam hogy nem szeretik az egyetemet a hallgatók (volt aki azt írta hogy legszívesebben leszerelne és sokan mások is, ha nem kellene visszafizetni a tandíjat). Én arra lennék kíváncsi hogy mi az oka ennek? Habár engem az üzemeltetés érdekel, arról is ez a vélemény? Köszi előre is!
2017. okt. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tehát:

pl: A kaja sz4r, a wifi sz4r, az első évben élni sem hagynak mert egész nap valamivel lekötnek.

Egy nap: Reggel fél6 kelés. reggeli tesi stb. 8tól óra, nagyrészt 6ig (keddcsütörtök 2től 4ig zászlóalj foglalkozás ami általában nem 4ig tart.....) majd ezután még nem ártana tanulni sem mivel elég sokat megkövetelnek (Főleg üzemeltetésen és logisztikán). Na és akkor eljutottunk a legfontosabb ponthoz. NINCS ÉLETED. Azon kivül hogy bent vagy állandoan az első éved kb ennyiről szól mivel este 21:00kor sorakozó van.


2. év hasonló némi engedménnyel. De nem sokkal. Az esti sorakozó elmarad, 24:00ig van kimenő stb. De a tanulás még durvább lesz logon és üzemen mert kegyetlenebb tárgyak vannak. Ergo ekkor hiába mehetnél ki 9től inni éjfélig mondjuk egy pár sört. Kedved sincs hozzá.


3. év már chillesebb. 2. év végére kiesik a társaság kb 20%-a és innen már jobb tárgyak vannak, kevésbé vannak rászállva az emberre, valószinüleg azért is mert sokat van mindenki gyakorlaton.


4. év pedig már a tiszti beóra való készülés. Itt már tényleg békén hagynak.


De az első két év...... kín és szenvedés. Rengeteg kitartás és/vagy eltökéltség kell ahhoz hogy valakinek megmaradjon a lelkesedése mire végez mert azt bizony kiölik az emberből sikeresen.


UI: már végeztem.

2017. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Köszi a választ. Szabad tudnom hogy melyik szakon végeztél, illetve most már tisztként milyen a munka? Melyik zászlóaljnál vagy, meg vagy elégedve vele?
2017. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Neharagudj meg de ezekről nem szeretnék beszélni :))


Logisztikán végeztem egyébként.

2017. okt. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Semmi probléma, teljes mértékben megértem, és köszi a választ :)
2017. okt. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5%
Fidesz egyetem, tele büfé szakkal, oktatás minősége hulladék, csak állami szektorba tudsz menni a diplomáddal (hacsak ki nem túr egy csókos, ahogy szokás)
2017. dec. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolso lol 😂 Nem Fidesz-egyetem, hanem allam-egyetem, mindegy ki van hatalmon, akkor is (ha okosabb) fontosnak tartja az NKE-t. Nem a Fidesznek kepeznek ott embereket hanem az allamnak, igy teljesen mindegy hogy ki van hatalmon. A hadsereg se akormanyt hanem a hazat szolgalja(normalis esetben).

De nem baj, azert megprobaltal gyulolkodni, jar a piros pont.

2018. ápr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!