Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi tesi mindenkinek...

Egyetemi tesi mindenkinek kötelező?

Figyelt kérdés
A levelezősöknek már csak nem??

2023. aug. 30. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Esetleg gondot okoz az értő olvasás vagy diszlexiában szenvedsz ezért nem sikerül önmagadtól értelmezni az egyetem által közzétett hivatalos tantervet, amelyben specifikálva van a szakra vonatkozó követelményrendszer? Mivel még egy kérdést sem tudtál normálisan feltenni ahol specifikálod az oktatási intézményt és az ominózus szakot, ezért nem lehet érdemben válaszolni a kérdésre, viszont a válasz megtalálható a tantervi hálóban valamint a TVSZ-ben.
2023. aug. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hosszúhajú ***** válasza:
9%
mármint testnevelés szakon? ott nyilván. de máshol nincs. olyan szakra mész amit szeretsz és a hozzá szorosan tartozó tárgyak a kötelezők. ének tanár vagyok, így nekem nyilván nem, mint ahogy egy jogásznak sem. de ha kosárlabda edző szakra jelentkezel nyilván igen.
2023. aug. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
#2es nincs igazad, mondjuk a BMEn két félév tesi kötelező, és azért itt nem testnevelés szakok vannak.
2023. aug. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hosszúhajú ***** válasza:
34%
3. komolyan? hát ilyen az én időmben nem volt ( 47 )
2023. aug. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Te első, annyira lecsúsztál, hogy már gyakorin éled ki a frusztrációid? Nem érzed mennyire szánalmas? Traumatizált vagy és beteg, aztán ahelyett, hogy fejlődnél, megpróbálsz feszültséget rakni másokba megint ilyen manipulálós álegyenes kva módon. Beindít így beszélni, vagy csak ekkora lúzer vagy? Menj el pszichológushoz, vagy vesd magad a dunába, de csinálj már valamit, mert az ilyen kiégett vén buta szarok miatt bántódnak emberek feleslegesen egy olyan országban, ahol már alapból nehéz legtöbbeknek. (Neked, pláne a családodnak ezt tudnia kéne)

Remélem kérdező nem lesz emiatt stresszes, ez nem normális.

2023. szept. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk bölcsészkaron nem volt kötelező, de egyeteme válogatja.
2023. szept. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!