Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A szabadon választható 0...

A szabadon választható 0 kredites tárgyat ugye nem kell felvenni?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy a többiek felvették a csoport társaim, közben a messenger csoportba meg írogatják, hogy ez az óra minek, úgy volt hogy nem is lesz ez az óra stb. De szabadon választhatónak van hirdetve és 0 kredit. Akkor kérdem én, hogy mégis minek vették fel (természetesen személyesen is meg foggom...) de előtte itt érdeklődöm, hogy ha szabadon választható és 0 kredit ugye nem kell felvennem, ha nem szeretném?

A tanuláson kívül több szerepe nincs?

(volt már olyan tárgyam h kritérium tantárgy és 0 kredit, azt mindenképp teljesítenem kellett) de ez szabadon választott 0 kreditért. Nincs több szabadon választott csak ez az 1 jelenleg. Valahol olvastam, hogy minden félévben kell szabadon választott, de tavaly sem volt viszont akkor volt a kritérium tárgy...


2023. szept. 3. 08:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Tvsz-t már letöltöttem + mind az 5 mellékletet is és nincs erre vonatkozóan inf.
2023. szept. 3. 08:25
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Ha elmondod mi a tárgy és melyik egyetem/szak, szerintem nagyobb az esélye, hogy valaki tudja rá a választ.
2023. szept. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem nem fontos h milyen tárgy.

Annyi a kérdés, hogy a szabadon választható tárgyakat kötelező e felvenni.(ott ahova te jársz)

Hiába írom le h én hova járok úgyis csak a saját suliját tudja leírni, aki tudja de 99% nem oda jár ahova én mert ez egy kis suli.

Nem Bp és nem is Szeged.

2023. szept. 3. 10:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehogy kötelező.


Megvan szabva egy fix kreditszám amennyit fel kell venned belőlük a képzés teljes ideje alatt. Ez a kreditszám szakonként eltérhet.


Neked arra kell törekedned, hogy mire végzel addigra az legyen meg. 0 kreditest ne vegyél fel soha mert felesleges teher.


Előfordulhat, hogy az oktató sajátjaként kötelezően hirdeti de hivatalosan nem teheti kötelezővé és ezt csak azért csinálja mert amúgy senki nem venné fel. Így meg néhány hallgatót aki nem jár utána a dolgoknak meg tud vezetni ezzel a kötelező dologgal.

2023. szept. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, erre voltam kíváncsi.
2023. szept. 3. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!