Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az ELTE...

Mi a véleményetek az ELTE Gyakorló Általános és Középiskoláról? (12. kerület)

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
oda jártam, és utáltam :D
2010. okt. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mért utáltad?
2010. okt. 16. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:
mert semmire se volt pénze a sulinak, a tanárok meg szemetek voltak, 6. után az osztály 80%-a el akart gimibe menni, és mindenkinek lerontották a jegyeit, hogy ne vegyenek fel minket.. (egyik tantárgyból volt három 5-ösöm, és egy 4-esem, és 4est adtak év végén, hát szerintem rohadtul nem volt igazságos)
2010. okt. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom is gyakorló általánosba jár csak nem Budapestre/Pécs/. "Hírük" szerint a gyakorló iskolák elég erősek. Na most én már evvel vitatkoznék?! Rohanunk az anyaggal, hajtunk mint egy versenyló! Amúgy a Fazekas, ELTE,Radnóti jók. Ha már fővárosiról van szó. Azt meg sehol sem szeretik ha egy gyerek átmegy 6. osztály után egy másik iskolába. És nem is javaslom ,hogy nagydobra verje valaki. Nem véletlen, hogy nem kell a hat osztályos felvételinél a bizonyítványt elkérni a jelenlegi iskoládból. A gyakorló iskolák egyetemi fenntartásúak és nem önkormányzatiak. Na képzeljétek el, hogy akkor egy önkormányzati iskolában mennyi pénz lehet? Nem sok.
2010. okt. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!