Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 28 évesen érdemes még elkezden...

28 évesen érdemes még elkezdeni tanulni vagy menjek kamionosnak?

Figyelt kérdés
28 évesen érdemes még elkezdeni tanulni mérnöki szakot vagy menjek kamionosnak? Elég öregnek érzem magam, de sajnos betegség miatt kiestem anno egyetemről.
2023. szept. 4. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, hogy legalább próbáld meg. Sokan 40-50 évesen is képesek karriert váltani.


Meg nem is kell egy szakmánál leragadni.

2023. szept. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Attól függ hogy mit, kamu büfészakot életkortól függetlenül teljesen kár elkezdeni, piacképes területen fejlődni pedig sosem késő
2023. szept. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Igen, különben így jársz, mint a 2, délelőtt kukát ürítesz, délután a gyakorin trollkodsz...
2023. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Is is, mind a kettő jó alternatíva. Távoktatást tudod tanulni mikor külföldön hétvégézel
2023. szept. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Meg kell próbálni! Nem vagy hozzá öreg, sőt! Anno 2017-ben, 30 évesen, a ~40 fős cégénél én voltam a legfiatalabb sofőr!
2023. szept. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2: Ritka nagy lelki szegénységről tettél bizonyságot: az általad lenézett kukások nélkül ellepne a szemét!
2023. okt. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!