Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezt egy másik egyetem megtudja...

Ezt egy másik egyetem megtudja rólam?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Idén felvettek egyetemre ahol regisztráltam a fogyatékosügyi koordinátornál, hogy ilyen gyógypedagógiai szolgáltatásokat igénybe tudjak venni. A Neptunban is fent van hogy diszkalkuliás vagyok.

Ha felvételizek később valamikor egy másik egyetemre is, akkor ők is megtudják ezt rólam? Felvire nem biztos, hogy feltöltöm ezt pluszpont miatt. Neptunból meg csak nem férnek hozzá..



2023. szept. 4. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Miért akarod letagadni? Szerinted diszkalkuliával van esélyed összetett integrálokat kiszámolni és parciális differenciálegyenleteket megoldani? Megsúgom hogy matekot igénylő szakon nem véletlenül kizáró ok, ahol pedig nincs matek ott minek letagadni?
2023. szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem akarom letagadni egyáltalán, meg nem is kell ahhoz a szakhoz matek. Csak szeretnék egy “tiszta lappal” indítani, és ha nem muszáj, akkor nem akarom, hogy ezt így tudják rólam.
2023. szept. 4. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!