Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent Margit vagy Ward Mária...

Szent Margit vagy Ward Mária Gimnázium?

Figyelt kérdés
Milyenek a tanárok, diákok? Sok közösségi program van?

2023. szept. 9. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Szent Margit a jobb suli. A Wardba minden hülyét felvesznek.
2023. szept. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Margitos voltam, nekem nagyon rossz élmény volt, és nem voltam vele egyedül.

A Wardról nem tudok nyiltakozni.

A Margitban nekünk osztálykiránduláson és havi miséken kívül semmi osztályprogram nem volt, habár ez osztályfőnökfüggő is.

A tanárok szörnyen merevek és demotiválóak, nem engedik kibontakoztatni a diákok tehetségét, ha valamiben nem vagy jó, akkor lenéznek és megszólnak. A többség fásult, látszik hogy csak a pénzért csinálják ezt a munkát.

A diákok olyasmik mint máshol, van ahol jó az osztályközösség, van ahol szörnyű.

2023. szept. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2 Te mikor jártál oda?


Amúgy köszönöm a válaszokat!

2023. szept. 11. 18:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy éve, akkor érettségiztem

# 2 vagyok

2023. szept. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igaz nincs benne a ward a top suliba de nagyon jó suli. A tanárok jó, fejek segítő készek. A diákok nagyon jó fejek. Nagyon szép a suli belül. Sok lehetőség nyílik meg a Wardos diákok számára .Pl: spanyol csere diak programba részt tudnak venni vagy kipróbalhatnak sportokat,kézműveskedést,fotózást ,éneklést.Szóval szerintem megeri ide jönni. Én egész életembe oda jártam és nem bántam meg.
márc. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#3 Köszi a választ:)

Azóta már a Wardba járok és nagyon szeretem. Csak megerősíteni tudom, amit leírtál.

márc. 14. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!