Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek tesire kényelmes...

Szerintetek tesire kényelmes lehet a biciklis nadrág? Jó benne mozogni?

Figyelt kérdés
Iskolát váltottam és másik iskolában kezdtem a 3. gimnáziumi osztályt. A tesitanár kérte, hogy a lányok fehér pólóban és fekete sportnadrágban tesizzenek. Pár lány, akikkel jóban lettem, javasolták a biciklist, mert ők is azt használják. Nekem még nem volt ilyenem, de lehet kipróbálnám. Azért aki használja vagy szereti megköszönném a véleményét
2023. szept. 11. 19:26
A kérdező szavazást indított:
Igen, nagyon jó
Nem annyira jó
8 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk gimiben minden lány biciklisnadrágban tesizik, de megjegyzem, hogy még a fiúk közül is vannak, akik feszülős futónadrágban tesiznek. Szerintem praktikus és kényelmes.
2023. szept. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, csak vedd ki belőle az ülőbetétet, mert másképp úgy fogsz kinézni, mintha pelenkát hordanál.
2023. szept. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tegnap vettem is egyet, ma már ebben tesiztem, de ez nem betétes, igaz futónadrágnak írják: [link]


Nagyon jó benne lenni, kényelmes. Most amíg jó idő van suliba is szoktak ilyet felvenni a lányok, nemcsak tesire.

2023. szept. 14. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!