Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most megyek gimibe, és nem...

Most megyek gimibe, és nem tudom miben illik évnyitóra menni? Azt hallottam hogy illik szoknyában mennie a lányoknak. Nálatok ez hogy van, hogy illik-e szoknya vagy lehet nadrágban ia menni.

Figyelt kérdés

2015. aug. 17. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk volt aki ofőit kapott, mert nadrágban volt, úgyhogy szoknya. Plusz matrózblúz.
2015. aug. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nálunk is matróz és szoknya.
2015. aug. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sötét szoknya, fehér felső
2015. aug. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És hogyha úgy megyek hogy fekete szoknya, fehér felső és még ráveszek egy blézert? Direkt vettem egy blézert ilyen iskolai ünnepségekre.
2015. aug. 17. 20:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi minden évben simán szakadt farmer+pólóban mentünk :D


Ha tutira akarsz menni, akkor sötét szoknya, fehér felső és a blézer hozzá jól hangzik.

2015. aug. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. aug. 18. 12:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk senki semmit nem kap azért (max szóbeli ejnye-bejnyét), ha nem csinibe megy. De mégis mindenki (ha nem is szigorúan fekete-fehérben, DE elegánsan jelenik meg. Sokan ruha/szoknya+magassarkú, de vannak lányok, akik nadrágba jönnek (én az utóbbi csoportba tartozom :D )

De mivel elég fontos az első benyomás, meg stb. azért mégiscsak javaslom, hogy ünneplőbe menj. Amit leírtál, az jól hangzik :)

2015. aug. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nalunk az unnepsegeken a lányoknak kotelezo a fekete szoknya,nadrágot csak akkor vehetünk fel,ha téli ünnepség van,es nagyon hideg van. Plusz egyenblúzunk van,nálunk elég szigorúan veszik. Szerintem amit leírtál tök jó ötlet,úgy még a leszidást sem kockáztatod meg. ;)

Bocsánat,hogy a fele ékezettel van,a fele nem,de a telefonom igy irja,hol kijavít,hol nem,én meg lusta vagyok kijavítani,ha nem. :D

2015. aug. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!