Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakdoga kérdőívnél hány...

Szakdoga kérdőívnél hány kitöltés elfogadható?

Figyelt kérdés

Elég szűk csoporthoz szól a kérdőívem és közülük is kevesen töltötték ki (termelők, termelői szokások). Mennyi egy elfogadható kitöltésszám?

Esetleg 2 kérdőívet rakhatok a dolgozatba? Van egy másik ötletem is, amivel több embert lehetne megszólítani (emberek véleménye az ágazatról, fogyasztók igényeinek felmérése). De az eredeti kérdőív mindenképp kellene, csak ez a második nem megy.

Volt olyan esetleg, akinek több kérdőívet is felhasznált a munkájához?


(Témavezetőm nem válaszolt a 2 kérdőíves ötletemre, csak hogy próbáljam még terjeszteni az eredetit)



2023. szept. 20. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Téma és módszertan függő. Kérdőívből szerintem egyszerűen kevés, akkor miért nem úgy interpretálod, hogy két mélyinterjút készítettél? Abból elég tud lenni kettő, de kérdőívre, pláne ha zárt kérdésekkel van tele, akkor szerintem kevés.
2023. szept. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az eredeti tervem az lett volna, hogy kb. 5 helyre megyek, de azt mondta a témavezetőm, hogy az kevés, az országot mérjük fel kérdőívvel.
2023. szept. 20. 15:21
 3/6 A kérdező kommentje:

Lehet félreértettük egymást, nem 2 kitöltésem érkezett. Hanem egy 2. kérdőívet is szeretnék készíteni.

Pl. az első kérdőív a lángosozó tulajdonosoktól kérdeztem - kevés válasz jött

Ezért kiegészíteném egy másik kérdőívvel, ahol a lángos fogyasztókat kérdezném meg

2023. szept. 20. 15:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Elsősorban a témavezető döntésétől függ, itt sajnos hiába mondjuk el a véleményünk. De szerintem alapból nem lenne rossz 2 kérdőív és így 2 oldalról is vizsgálhatnád a témát, viszont ha kevés a termelői oldalról a kitöltés ebbe ugyanúgy belekötnek hiába van a másik kérdőívben 200+ válasz.

Ha szűk a csoport akkor is 50 válasz kéne hogy vmennyire reprezentatív legyen, úgyhogy ha ennél is kevesebb akkor tényleg terjeszd még. Minél több tematikus csoportba lépj be és linkeld a kérdőívet, ha nagyon nem sikerül akkor meg kezd el Facebookon konkrét termelőknek küldeni hátha pár kitöltés így is összejön.

2023. szept. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálam viszonylag tág volt a "célközönség", tudtam, hogy ismerősi körben is sokan érintettek, mégis csak 53 kitöltés érkezett. Pedig már minden fórumon, mindenhogy próbáltam-Közönyösek voltak az emberek.

Először gondolkodtam, hogy oké, írok csak százalékokat... de aztán rájöttem, hogy a közöny is informatív.

Nem szóltak érte, hogy kevés.

2023. szept. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én konzulensem azt mondta, hogy legalább 50 kitöltés legyen.
2023. szept. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!