Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak én utálom az iskolát?...

Csak én utálom az iskolát? pénteken van a leghosszabb nap, ezek direk szivatják a szegély diákokat?

Figyelt kérdés
2023. szept. 25. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nem.

2023. szept. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Az iskola sokan utálják de sokan szeretik is. Így biztosan nem vagy egyedül.


Ha annyira utálod akkor miért jársz suliba?


A törvény írja elő hogy hány órádnak kell lennie. Így a hosszú napokért a törvényhozókat szídd!

2023. szept. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Nálunk mindig a péntek volt a legrövidebb, más napon sosem volt olyan kevés óránk. Pénteken 9. és 10. osztályban szerintem mindig 5 óránk volt (más napokon több volt), utána pedig 6. De a mi iskolánkban szerintem minden osztálynak szándékosan a pénteket próbálták meg rövidebbre rakni. Fura, hogy valahol csak azért is a leghosszabb napot rakják be oda.
2023. szept. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Majd rájössz, hogy dolgozni ezerszer rosszabb.
2023. szept. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De jó nektek 3-as!

Nem utálom a sulit, csak a korán kelést! 😄

2023. szept. 25. 12:06
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es ez senkit nem érdekel, aki iskolás, attól neki nem lesz jobb, vagy könnyebb, ha azt mondod, hogy neked szarabb.


Én szerettem a sulit.


A pénteki órarend meg szívás, nekem is mindig laza volt a péntek, de lehet így kevésbé fáradtok el hétközben. Mindig szerda/csütörtök volt nálunk a legszarabb nap és semmi erőnk nem volt már a pénteki órákra.

2023. szept. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

"Majd rájössz, hogy dolgozni ezerszer rosszabb"


Nem mindenkiből lesz egy tanulatlan, műveletlen proli. Akik értelmiségi munkát töltenek be általában sokkal jobban szeretik a munka világát, mint az iskolát.

2023. szept. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

"Majd rájössz, hogy dolgozni ezerszer rosszabb"

Ez így ebben a formában nem igaz.

Viszont tény, hogy amíg diák vagy, igazából arany életed van, csak később fogsz rájönni.

Nem kell aggódnod, hogy miből fizeted a rezsit, nem kell aggódnod, hogy lesz-e kajára pénz. Mi lesz, ha megszűnik a munkahelyed, stb, stb. Igazából az élet komoly nagy kérdéseit mind a szüleid kezelik. Neked csak tanulni kéne.

A pénteki nap szívás, de nem azért, mert téged akarnának szívatni.

A tanárok órarendjét sok minden határozza meg. Vannak pl. óraadók, akik nem érnek rá bármikor. Az a legutolsó szempont szokott lenni, hogy a diákoknak kényelmes legyen.

2023. szept. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!