Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Gödöllői Egyetem mennyire...

A Gödöllői Egyetem mennyire népszerű Magyarországon?

Figyelt kérdés
Milyen osztályzatot adnátok neki 1-5 ig. Munkahely keresés szerint jó hire van az egyetemnek?
2023. szept. 26. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Egy fos.
2023. szept. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Megkértük a HR osztályt, hogy Gödöllői Egyetem, Tokaj Hegyalja Egyetem, Gábor Dénes és az egyéb semmit nem érő kamu egyetemeken végzettek önéletrajzait ne is továbbítsák felénk (szakmai stáb) hanem nyugodtan dobják egyből a kukába, mert több interjú után azt a következtetést vontuk le, hogy ezeken a helyeken 1 értelmes hallgató sincs, hatalmas a szellemi deficit.
2023. szept. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


#2: látom, ezt leírod, ahol lehet, de amúgy jól teszítek. Jobb is az ilyen trágya munkahelyeket elkerülni munkavállalói szempontból.

GDF-es diplomám van, évek óta a szakmában, együtt dolgoztam rengeteg emberrel neves egyetemről, látom, hogy mi a valóság. A munkában sosem okozott gondot tudásbeli különbség, csak a hülye HR-esek előítélete. Nyilván akiben olyan szintén gyökeret vertek az attribúciók, annak hiába magyarázom.

2023. szept. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

"Jobb is az ilyen trágya munkahelyeket elkerülni munkavállalói szempontbó"


Esélyed sincs bekerülni ilyen minőségi helyekre, esetleg akkor ha a GDF-es diplomának csúfolt poháralátéted mellé elvégzel egy BME, Corvinus vagy ELTE képzést (feltéve ha el tudod végezni, mert ott elvárás is van nem elég csak megjelenni a vizsgákon) ami valódi diplomát állít ki.


Másfelől magyar KKV-ban valóban nincs különbség egy GDF vagy valódi egyetemet végzett ember munkája között, mert ugyanazt a fingreszelést csinálják, csak annyi a különbség, hogy az utóbbinak van lehetősége komoly céghez bekerülni, míg az előzőnek végzettség hiányában nincs + ha be is kerülne akkor is kiesik 2 hét után mert nem bírja felvenni a tempót stabil alaptudás hiányában.

2023. szept. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!