Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyarországon mennyi egyetem...

Magyarországon mennyi egyetem közül válogathatunk, ha állatorvosok szeretnénk lenni?

Figyelt kérdés
Engem az érdekel hány darab felsőoktatású intézmény nyújt lehetőséget azoknak a növendékeknek, akik később ezzel szeretnének foglalkozni. Eddig azt hittem egy darab, a gödöllői Szent István Egyetem. Nagyot tévedtem?

2015. febr. 27. 02:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tévedtél nagyot. Az SZIE elég széttagolt, az ÁOTK Budapesten van, nem Gödöllőn.

De mondjuk ezzel a növendék szóval a sírba tettél.

2015. febr. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden ilyen kérdés esetén:


felvi.hu -> szakok, képzések -> szakkereső -> a szaknévhez beírod a megfelelő szakot


Növendék! :D

2015. febr. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon 1 közül lehet választani (azt, hogy jelentkezel-e vagy sem), ez pedig a SZIE, aminek a központja Gödöllőn van, az állatorvosi kara pedig nagyrészt Pesten és Üllőn.


Az állatorvosi karon hallgatók és növendékek is vannak, utóbbiak főként a páciensek között.

2015. febr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valaki, legyen szíves akkor már definiálja a "növendék" szót. Csak mert eddig teljesen abban a hitben voltam, hogy teljesen azonos a tanulóval. Szeretek minél szebben fogalmazni.
2015. febr. 28. 11:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetemen hallgatók és nem tanulók vagy növendékek vannak. Növendéknek csak néhány esetben, pl. a zenei képzésekben hívják a tanulókat.
2015. febr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!