Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » T* mit mondanál annak a...

T* mit mondanál annak a tanárnak aki azt mondja neked, hogy nem kötelező ide járnod, de mégis mész iskolába?

Figyelt kérdés
2023. szept. 28. 06:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
54%
Semmit. Ő a tanár, te a taknyos kölyök. Tudomásul veszed amit mond és kész.
2023. szept. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Köszi a betegség jelzőt, de most jelenleg nem vagyok taknyos, jól vagyok.

Viszont kívánom neked is!

2023. szept. 28. 07:12
 3/26 anonim ***** válasza:
62%

Azt mondanám hogy Tanárnő, én azért járok iskolába mert tanulni akarok. Legyen szíves több tanulnivalót és leckét adni, mert nem vagyok leterhelve.


Ha zavarod a tanórát a viselkedéseddel és nem tanulsz akkor jogosan mondja a tanár.

Egyébként ha nem vagy tanköteles akkor tényleg nem kötelező iskolába járnod.

2023. szept. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%

Koncepció?


Igaza van, nem kötelező abba az intézménybe járnod. Mehetsz másikba is.

2023. szept. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Nyilván oka van amiért ezt mondja.Nekem is volt ilyen osztálytársam akinek a tanár ezt mondta, mert valóban a srác csak melegedni járt be a suliba.Mindenre tojt..Zavarta az órát, sosem volt semmiből sem felszerelése, tényleg sz*rt az egészre. Szerintem te is egy ilyen jelenség lehetsz, nyilván ezért mondja ezt a tanár.Nem akarsz tanulni ok.Én se akartam.De muszály volt hogy legyen belőlem valaki.
2023. szept. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Tanulás nélkül is lehetsz valaki. a rajzfilm készítők szerint én különös vagyok, mert van nevem. Akinek van neve, az mind különleges a maga nevében.
2023. szept. 28. 07:49
 7/26 anonim ***** válasza:
Természetesen lehetsz.Csak azért egy gimnáziumot illik kijárni mert egy tudatlan senki leszel a nagyvilágban.Jó az elképzelésed, csak ez mennyire megvalósítható..nemtudom.Én nem alapoznám ilyen hülyeségre a jövőm..
2023. szept. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nem vagyok tudatlan.

De te tudod mi az a Paprikavirág?

Vagy a fű fogalma? :D

2023. szept. 28. 08:25
 9/26 anonim ***** válasza:
Miért kéne bármit is mondanom rá?
2023. szept. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Mert jogod van hozzá
2023. szept. 28. 08:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!