Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE-KKK(külkereskedelem) -...

BGE-KKK(külkereskedelem) - kereskedelem és marketing szak, vizsgák? ZH-k?

Figyelt kérdés
Aki esetleg már befejezte itt a tanulmányát, vagy még benne van, szerintetek mennyire nehéz itt egy ZH megíráda vagy egy vizsga? Én olyan 3-mas tanulónak mondanám magam egyébként ha akarok tanulok ha nem nem alapon, szerintetek így bírni fogom vagy mondjak le róla?

2023. okt. 1. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A “ha akarok tanulok, ha akarok nem” itt nem nagyon fog működni, de szerintem meg tudod csinálni, ha tényleg akarod. Itt is vannak könnyebb meg nehezebb vizsgák, mint mindenhol, de nem vészes. Akkor gyere ide, ha komolyan elhatároztad, hogy szeretnél egy ilyen diplomát.
2023. okt. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1. Féléven vagyok már 3 hete ide járok, csak nemtudom mennyire féljek a vizsgáktól, de egyébként nagyon szeretném ezt a diplomát!
2023. okt. 1. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Félni nem kell tanulnod jó lesz.
2023. okt. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nehezebb tárgyaknál mint a pénzügyek, számvitel, stat valszám és üzleti stat azért viszonylag sokat kell készülni a kettesért is.
2023. okt. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!