Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kecskeméti Katona József...

Kecskeméti Katona József Gimnázium?

Figyelt kérdés
A lányom oda szeretne jelentkezni, a kéttannyelvű osztályba. Esetleg valakinek van tapasztalata a sulival, kollégiummal?

2023. okt. 3. 06:37
 1/2 Markman28 válasza:
50%
Nos,a legjobb lenne,ha nem oda küldené a gyermekét. Rengeteg tapasztalatom van az intézménnyel, a legtöbb tanár egoista,illetve az osztálytársak lenézik egymást. A kollégium konkrétan a legrosszabb ahova küldheti gyermekét. Az igazgató (tancsics kollegium) fajta diktatúra szörnyű ott,illetve mivel lány a gyermeke, ha megkapja a fekete hajú,nő nevelőt,az lehet a legrosszabb a lánya számára. Ha lenne esetleg kérdése,kérem írjon bátran
dec. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Néhány éve végeztem a Katonában, én nagyon szerettem. Mindenhol vannak idióta tanárok, én is kifogtam egyet, de sok nagyon jó és törődő tanárom is volt. Az új igazgató is tanított még, én nagyon szerettem őt is, igazi gyerekközpontú felfogása van, örültem, amikor kinevezték. A diákok elég jó eredménnyel szoktak továbbtanulni is, összességében én nagyon meg voltam a sulival elégedve. A kollégiumról nem tudok sokat, nem voltam kollégista.
dec. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!