Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Esti (közép)iskola, hogyan...

Esti (közép)iskola, hogyan működik?

Figyelt kérdés

Mik a feltételei annak, hogy ilyenbe járjon valaki, előnyei és hátrányai, és alapból miről szól pontosabban?


Rengeteget nem találtam róla a neten (egyenlőre), szóval gondoltam megkérdezem itt, biztos van aki tudja, akár tapasztalata is van vele.



2023. okt. 3. 07:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Befejezett 8 általános, illetve 16 éves kor betöltése (addig tanköteles az ember)

Heti 2x kell bejárni délután/este-iskolától függ, de kb 15-20-ig szokott lenni.

Előnye szerintem, hogy felnőttek járnak oda saját akaratukból, így a tanárok is így állnak hozzájuk. Mindenkinek az a célja, hogy leérettségizzen mindenki.

Hátránya lehet a kevés óraszám miatt, hogy több az önálló tanulás.

De én azt gondolom, hogy aki részt vesz az órákon és beletesz egy kis háttér tanulást, az minden gond nélkül le fog érettségizni.

2023. okt. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!