Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A XIV.kerületi Corvin Mátyás...

A XIV.kerületi Corvin Mátyás Gimnáziumban melyek az a.,b.,c.,d. osztályok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt megtaláltam, hogy van:

-Idegen nyelvi 4 éves (angol+német)

-Angol NYEK 1+4 éves

-Reál-informatika 4 éves

-Humán 4 éves

De melyik osztály, melyik?

A híres-neves Kasné Havas tanarnő ha jól találtam meg, jövőre kap új osztályt?! Neki C-s osztálya van most. Őt messziről szeretném elkerülni, úgy is mint szaktanár, nem hogy mint osztályfőnök.

Valaki tudna nekem ebben információt adni? Hogy melyik osztály az, amit ő egyáltalán nem tanít? Előre is köszönöm szépen!



#Corvin Mátyás Gimnázium #Corvin Mátyás #Corvin osztályok #Corvin nyek #Corvin angol #Corvin történelem
2023. okt. 4. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

a=reál osztály

b=idegen nyelv (4 év)

Nyc= Angol nyelv (5 év)

d=Humán

Saját vélemény: én messziről kerülném a Corvint! Vannak jó tanárok, de ha nincs szerencséd akkor nem őket kapot, és akkor szenvedés lesz az életed. Most fogok érettségizni, és alig várom hogy ne kelljen ide járnom. Ha jól tudom au Nyc osztályfőnöke a Kasné Havas Erika tanárnő.

dec. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szaktanárként nem tudod elkerülni. Angolból, de más tanárgyból is taníthat.
dec. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!

Erősebb gimi a terv, végszükség esetén lenne a Corvin az utolsó, a felvételi listánkon, de így meggondolom.


Kitartást, sok sikert a továbbiakban!🙏

dec. 20. 20:38
 4/5 anonim válasza:
Végül bejelölted?
márc. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnos a központi a vártnál rosszabbul sikerült, így rákerült a listánkra. Egyébként a szóbelin nagyon tetszett neki a suli, be is vállalta, hogy a "kevésbé jó" tanárok ellenére is megpróbálja, itt csak a 4 éveseket jelöltük.

De végül sikerült egy másik gimi, nyelvi előkészítősbe fog járni. A sors is így akarta.

Köszönöm a segítséged!

Sok sikert az érettségihez!

máj. 3. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!