Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van-e esélyem bejutni az...

Van-e esélyem bejutni az alábbi gimnáziumokba?

Figyelt kérdés

Szia, sajnos a felvételin csak 63 pontot írtam meg, 30 magyar és 33 matek.42 pontot viszek összesen, így most nagyon félek mert lehet hogy nem fognak szóbelira behívni.

1. Corvin Mátyás Gimnázium

2.Könyves Kálmán Gimnázium

3.Álmos Vezér Gimnázium

4.Szinyei Merse Pál Gimnázium

5.Újpesti Károly István Gimnázium

6.Dózsa György Gimnázium

7.Innovációs Gimnázium

Előre is köszönöm a választ!



#továbbtanulás #Álmos Vezér Gimnázium #Corvin Mátyás Gimázium #Szinyei Merse Pál Gimázium
2022. febr. 8. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Corvinba és a Könyvesbe kevés lesz, a szóbeli hét nem tudom, van ahol mindenkit meghallgatnak, de a felvételhez biztos. Az Álmosban szerintem elég lehet, annak van realitása. Színei, ki tudja, elvileg nem, gyakorlatilag most hogy volt ott az a tanár balhé ki tudja hányan jelentkeztek. Az 5,6-ot nem ismerem. Innovációsba elég szerintem. Szóval ha ez a sorrendet, szerintem az Álmosba bekerülsz, ha a szóbelid jó.
2022. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2022. febr. 8. 18:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Álmos-ra gyúrj, az össze jöhet.
2022. febr. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van egy kérdésem, Teleki Blankára van esélyem? 97 pontom van hozott ponttal és irásbeli eredménnyel, majd írok még egy fogalmazás plus pontért.5 éves képzésre jelentkeznék ha van esélyem(matek).Még egy kérdésem van az hogy a matek eredmény kerekítés az hogy megy?
2022. febr. 9. 18:35
 5/7 anonim ***** válasza:
148-149 pont szokott kelleni a Telekibe a matekhoz, tavaly előtt-előtt volt 142 a matek Nyek. Számold ki van-e esélyed.
2022. febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Telekibe (is) lehet esélyed :)
2022. febr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziaa! Elég későn írok így márciusba, már a szóbelik is lezajlottak, ezért bocsi!:( Én is most felvételiztem ezért pár dolgot tudok. Egész jó felvételit írtál, nem sokkal írtam többet nálad.<3 Jövő hétig lehet változtatni a sorrenden, de gondolom ezt te is tudod, és tudsz arról dönteni h melyik suli tetszett igazán. Én csak tanácsként mondom hogy az Álmosba ne menj lehetőleg, mert nagyon rossz híre van az iskolának, inkább egy gyűjtőnek mondanám, vagy egy opció, ha semmi nem jön össze, és akkor elmész onnan máshova. Van pár személyes történetem is, és gondolom rengeteg embernek. Nagyon rossz a tanítás ott és nem csak azzal van baj.:/ Írj privát ha érdekel valami ezzel kapcsolatba, szívesen adok tanácsokat!!
2022. márc. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!