Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskolákat fogtok...

Milyen iskolákat fogtok megjelölni? Vagy néhány évvel ezelőtt ti melyikeket jelöltétek?

Figyelt kérdés

És milyen szempontok alapján választottátok ezeket a sulikat?

Érdekelnek h mások h állnak az iskola választáshoz... én egyelőre csak 2 sulit tudok amit befogok jelölni, de abba se vagyok biztos.


2010. okt. 18. 13:16
 1/6 anonim válasza:
Húha. Nekem ez egy nagyon nehéz dolog. A szüleim nem szívesen engednének be koliba Debrecenbe, és hát meg kell valljam, olyan sok kedvem nekem sincs. Viszont ha itt maradok a közeli kisvárosban, nem sok lehetőségem marad... Vagy a gimi, vagy a szakközép. És ez azért bonyolódik tovább, mert szeretnék egyrészt valamilyen olyan helyen elhelyezkedni majd, ahol szükség van nyelv(ek)re, mert ez közel áll hozzám, de nagyon szívesen lennék cukrász is, vagy bőrdíszműves, ezek viszont nem igazán a gimi tárgyai. Úgyhogy, a jelölések valószínűleg megvannak, de á, nem tudom, nem tudom.
2010. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kispesti Deák Gimi. (19. ker.)

1- elég közel van. Pár megálló busszal.

2- Van Angol szak, alapból arra szerettem volna menni

3- Szimpi maga a suli is :)

Remélem összejön :D


Hunyadi Mátyás Gimi (18.ker)

- Ez amolyan B terv szerű. Messzebbis van, de ha az első nem jön össze :/


Még van egy, de az tök lényegtelen.

2010. okt. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sok sikert a Deákhoz:)

Am én is Kispesten lakok:P

2010. okt. 26. 19:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg? :D És te eddig melyik sulira gondoltál? :)
2010. okt. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát én első helyen megpróbálkozok egy Károlyival...aztán 2.-nak asszem a 18.ker-ben lévő Vörösmaty-t is megjelölöm. De többet nem tudok...:/
2010. okt. 27. 19:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Értem.:) A Vörösmarty-ba van média szak,ugye? Ismerőseimtől hallottam hogy ott tiszta hülyeség volt az egész szóbeli média szakon. :D

Egymást kellett utánozni, vagy mi volt :D

2010. okt. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!