Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az államilag finanszírozott...

Az államilag finanszírozott szakok egyetemen, havi leosztásban is elosztható? Vagy csak félévente 260 ezer és ennyi? nem lehet hogy havi 43 ezer és ennyi?

Figyelt kérdés
Köszönöm! SZTE Jog

2023. okt. 8. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nem fizethetsz úgy, hogy havonta küldöd a pénzt. Azt félévente egyszer kell.
2023. okt. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
3 részletben is lehet fizetni a PTEn, ott nem tudom hogy van.
2023. okt. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Államin mit akarsz fizetni???
2023. okt. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az államilag finanszírozott szakot az állam finanszírozza, nem te. Amúgy én is az SZTE-re járok, és nálam (önköltséges képzésen) a neptunban 3 részlet jelent meg, különböző befizetési határidőkkel.
2023. okt. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, jövőre az SZTE jogász szakot szeretném megcélozni. Nekem csak a levelező jöhet szóba, abból viszont csak önköltséges van.
2023. okt. 10. 20:16
 6/7 anonim válasza:

3 részletbe is lehet kérvényezni én úgy tudom. Vagy van a diákhitel amit tandíjra is igényelhetsz és arra nincs kamat sem, szóval, ha nem akarsz szorongani emiatt, akkor simán megigényelheted és majd ha elvégzed a szakot és dolgozni fogsz akkor ráérsz visszafizetni.


Amit a Diákhitel2-ről tudnod kell:

A tanulmányaid alatt bármikor igényelheted.

Legfeljebb a képzésed önköltségi díjának megfelelő összeget veheted fel.

Kamatmentes, nincsenek rejtett költségek.

A Diákhitel2-t az oktatási intézménynek utaljuk, így az igénylés után már nincs teendőd.

2023. okt. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ide minek válaszolnak olyanok, akik soha vagy 20 éve voltak egyetemisták?!?!


Így néz ki alapból: A tandíjat 3 részletben kell megfizetni 50-25-25 arányokban különböző határidőkkel. Pl. most az őszi félévben ha tegyük fel 200 ezer a féléves tandíjad, akkor 100 ezret kell befizetni szeptember 10-ig, 50 ezret október 10-ig, 50 ezret november 10-ig.

2023. okt. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!