Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Teljesíthető a pszichológia...

Teljesíthető a pszichológia szak munka mellett?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A Pázmányon munka mellett, levelezőn szerintetek teljesíthető a pszichológia? Milyen gyakran kell bejárni? Van esetleg valakinek tapasztalata? Köszönöm szépen!

2023. okt. 9. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm, aki főállás és két kamaszgyerek mellett megcsinálta levelezőn, szóval lehetséges.
2023. okt. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2023. okt. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egykori pszichológusom, akihez jártam, erdetileg gazdasági diplomával dolgozott, s munka mellett, levelezőn csinálta végig a pszichológia alap- és mesterképzést.


De szerintem a kérdésedre nem lehet általános választ adni, mert nem vagyunk egyformák terhelhetőség szempontjából és a különféle munkahelyek messze nem egyforma idegi és szellemi terhelést jelentenek. Van, akinek minden energiáját leszívja a munkája, ezért esténként hazaérve leginkább egy zombihoz hasonlít: másra nem képes, minthogy belesüppedjen a fotelba és bugyuta műsorokat nézzen a tévében. Más viszont hazaérve még tele van energiával, és simán képes arra, hogy mondjuk héttől tízig még intenzív szellemi munkát végezzen.

2023. okt. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én jelenleg biológusnak és pszichológusnak tanulok…a rálátásom annyi, hogyha csak a pszichológiát csinálnám, akkor azt mondanám, hogy teljesíthető munka mellett.
2023. okt. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És azt tudjátok esetleg hogy milyen gyakran vannak órák és milyen gyakran kell bejárni?
2023. okt. 11. 14:41
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsőéves Pázmányos vagyok, a legtöbb szaktársam össze tudta rakni úgy az órarendjét hogy csak hétfő kedd szerdán van órájuk, de ha csak a kötelezőkre jössz be akkor úgyis meg lehet oldani hogy csak két nap járj be

Két gyakorlat és két előadás van amire kötelező bejárni.

nov. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!