Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Pannon Egyetem tényleg...

A Pannon Egyetem tényleg gáznak számít?

Figyelt kérdés
Eddig igazából nem hallottam ezt róla, ezért lepett ma meg. 😅
2023. okt. 10. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem.
2023. okt. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Nyilván nem, de ezt pontosan tudod. Te is csak ma hallottad róla ezt először valakitől, azt sem tudjuk, hogy milyen kontextusban. Lehet, hogy csak te forgattad ki a szavait, vagy nem is konkrétan a Pannonra mondta, vagy azt sem tudta miről van szó. Felesleges azért kérdést kiírni, mert valaki beszólt neked, és most itt vársz megerősítést, hogy nem úgy van, ahogy mondta.
2023. okt. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
77%
Dehogy.
2023. okt. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem csak azert irtam ki. Alapbol is van bennem emiatt kis "frusztracio", mert a Pazmany lett volna a cel. Igy jott ossze.
2023. okt. 10. 14:45
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

A Pázmány még jobban frusztrálna akkor... Én 3 évet jártam oda, és bárki, akinek mondtam, rendszerint az volt az első kérdése, hogy "Akkor te vallásos vagy?" 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

De minden egyetemhez tartozik amúgy valami előítélet vagy feltételezés, teljesen mindegy, hogy hova jársz.

2023. okt. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Alapszakot ott végeztem GTK-n, mestert viszont BCE-n. Itt azért tapasztaltam, hogy akik alapszakot is már BCE-n végezték bennük volt egy kis lenézés. Habár nem csak a PE-t hanem minden kisebb vidéki egyetemet és a BGE-t is szerették néhányan szidni. Viszont nem volt olyan tárgy amihez hiányoztak volna az alapjaim, úgyhogy én nem mondanám rossz vagy gáz egyetemnek.


Nyilván más a hírneve pl az itteni MK-nak és a BME-nek, sokan inkább a nagyobb fővárosi egyetemeket istenítik, de semmi gázt nem találtam a PE-ben.

2023. okt. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Nyilván nem egy ELTE vagy BME,de azért nem mondanám gáznak.
2023. okt. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%

Nem.


-Egy Pannonos hallgató

2023. okt. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Az biztos, hogy nem túl rangos egyetem, de az oktatását gondolom nem lehet kifogásolni.
jan. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
igen
jan. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!