Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Debreceni Egyetem könyvtáráb...

A Debreceni Egyetem könyvtárában van erre lehetőségem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

3 hónapos nyelvtanfolyamon tervezek résztvenni a jövőben, ami heti 2x, 18.30tól 20.00ig tartana. Ez egy beszélgetős, jegyzetelős, kiscsoportos online tanfolyam lenne.

Tudom, hogy a DE könyvtáraiba csak tanulásra nem kell tagságot váltani, de mivel gimis vagyok, sosem voltam még ott, így nem tudom, hogy néz ki, stb., mik a szabályok.

Van hely, lehetőség ott,hogy a gépemmel meeten stb beüljek oda? Néha-néha kéne megszólalni, hangos nem vagyok, de nem tudom mennyire szabadna ezt.

Tudom, hogy a könyvtár 8kor zár, de ezt mennyire tartják szigorúan? Meg lehetne velük egyezni +5 percben(ha nem, sincs baj, akkor az oktatónak megmondom, hogy 55kor kijelentkeznék)?


A másik kérdés pedig, tud- e valaki olyan helyet a városban, ami csendes, zárt, és ilyenre lehetőség lenne? Az sem baj, ha tagságot kell váltani, a Méliuszt szeretem, de sajnos korán zár :(.


Előre is köszönöm mindenki segítőkész válaszát, és további szép napot kívánok!


(Otthon sajnos nincs saját, csendes zugom, így ezért "szorulok" erre, de imádom a könyvtárakat egyébként).



2023. okt. 10. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
17%

Könyvtárba olyan tevékenységet szervezni, ami hallható hangerejű beszédet igényel, nagy illetlenség. Mások tanulni járnak oda, ne zavard őket. És nem, egy ekkora könyvtár nem lesz tovább nyitva a te kedvedért.

Válassz inkább másik nyelvtanfolyamot, ha nincs hol tanulnod este.

2023. okt. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Learning Center esetleg, az asszem 10-11 felé zár. Tanulós hely, de annyira nem csendes, mint egy könyvtár.
2023. okt. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.nek: nem kell ilyen lekezelőnek lenni, szimplán ennyi a diplomatikus válaszom :)


2.nak pedig köszönöm szépen!

2023. okt. 11. 19:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!