Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt kémia elméleti része?

Emelt kémia elméleti része?

Figyelt kérdés
Az emelt kémia csak elméleti része mennyi idő alatt megtanulható, ha tanfolyammal tanulok? 1-2 hét elég lehet rá, ha csak ezzel foglalkozom napi 10 órában? Korábban is tanultam már, így van előismeretem.

2023. okt. 13. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Minimum 2 hónap, rendesen begyakorolva inkább 3. Egy-két hét talán az általános kémiához elég, a szervetlen és szerves anyag nagyon sok és nehéz.
2023. okt. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Általános kémiát sikerült jól megtanulni szerencsére 3-4 nap alatt ezzel a tanfolyammal, bár nem nagyon keltem fel az íróasztaltól, az tény. Erre szántam a teljes napjaim.. Szervesre meg szervetlenre azt gondoltam hogy kevesebb is elég lehet, ha egész nap csak azokkal van foglalkozva, mivel pl egyetemen is majd sokkal kevesebb idő alatt kell nagyobb és nehezebb anyagokat megtanulni. De akkor arra több időt hagyok. Köszi.
2023. okt. 13. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!