Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egy komoly kérdésre akinek...

Ha egy komoly kérdésre akinek kell semmit sem reagál csak annyit, hogy majd megbeszéljük élőben az rossz előjel ugye?

Figyelt kérdés
2023. okt. 16. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. A kérdéstől függ. Mivel komoly, nyilván nem akarja sms-ben, vagy emailben futtában megválaszolni.
2023. okt. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egy olyan dolog, ami a közös együttműködés jövőjét határozná meg. Én elmondtam az állaspontom, hogy jussunk kompromisszumra.


Alapból f0s0k tőle hát még ha ilyet ír.


Én azért érzem negatívnak, mert semmi érdemit nem reagált rá és kissé úgy érzem, ha elmegyek nappal, akkor bemegyek az oroszlán barlangjába.


Megpróbálok webkamerás részvételt kérni aztán meglátjuk.

2023. okt. 16. 01:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem okvetlenül. Ha ennek a valaminek a megbeszélése túlmutat 5 percen vagy több dolgot akarok mondani, mint ami egy A4-es oldalon elférne leírva, akkor én is azt mondom, hogy beszéljük meg személyesen, mert egyszerűbb. Legutóbb például egy előléptetéssel kapcsolatban volt hasonló megbeszélés, amikor is át kellett beszélni azt is, hogy ez milyen új feladatokkal jár.
2023. okt. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem anno a konzulensem állandóan berendelt élő konzultációra, annak ellenére hogy leírhatta volna emailben. Sokan jobban szeretnek élőben kommunikálni.
2023. okt. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!