Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Székesfehérváron melyik...

Székesfehérváron melyik középiskolát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Olyan sulit keresünk,ami nem a legkeményebb,mert profi

sportoló a gyerek,jó agya van mindenhez,de nyilván az edzések

miatt nem tud annyit tanulni,mint egyéb esetben.

De azért legyen benne jó nyelvoktatás,vagy informatika,matek.

És legyenek normálisak a tanárok,a közösség.



2023. okt. 16. 14:34
1 2
 11/14 anonim válasza:
Szia, ahogy elöttem is modnták Kodolányiba sport osztály van, ők pl. keveset járnak be, mert külömböző versenyeken stb vannak, ott elég szabad a bejárás ilyen szempontból, de ők nem egyetemre hanem vb-re készülnek, nem tudom te milyen szinten sportolsz. A Bugát foglalkozik még vmennyire sporttal, az csak ilyen hobbi szinten, amennyire tudom ott röplabda van:) ja meg még sok helyen van lehetőség sportolni, nem tudom pontosan mit szeretnél. Ahogy azt megint mondták elöttme Lánczosba valszeg mehet az ilyen. Kodolányinál meg Vasvárinál van kapcsolatom, ha kérdésed van tudok kérzdezni:)
2023. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Jujjjj bocsi nem láttam h profi sportoló🥲 akkor én a Kodolányit ajánlanám, ott nagyon erre fókuszálnak, a közösség eddig kedves volt, meg vasváriba is kedvesek ahogy ismerem őket:) akkor bocsi a bugátért, ott csak hobbi szinten (plusz ott nem is hiszem hogy engedik, jó suli de egészségügyiseknek benn kell lenni sokat) és a Hunyadi? Ott lehet hogy meg lehet oldani, plusz ott van info meg nyelvi előkész. is.:D a Telekiről nem tudok nyilatkozni, de lehet érdemes megnézni!:) jó pályaválasztást!
2023. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem egyértelműen a Kodolányi vagy a Lánczos, de mindkettő fizetős. A Lánczos elég drága, a Kodolányi megfizethetőbb, viszont elég nagy a túljelentkezés. Jó jegyek kellenek meg egy jó felvételi.
2023. okt. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Kodolányi lesz szerintem első helyen,jók a jegyei,remélhetőleg a felvételi-

vel sem lesz gond.

2023. okt. 30. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!