Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyöngyös Berze Nagy János...

Gyöngyös Berze Nagy János Gimnázium vélemények?

Figyelt kérdés
Ha odajártok hogy érzitek magatokat? Milyen a közösség? A tanárok milyenek?

2023. okt. 17. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
10 eve vegeztem, de meg mindig probalom feldolgozni az ott elszenvedett traumaimat :D
2023. okt. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd bővebben?
2023. okt. 18. 06:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Mint irtam, en mar 10 eve vegeztem, szoval lehet ma mar mashogy van. Sok tanar elment nyugdijba, jottek fiatalabbak is. Az iskolanak kb. egyetlen szerencseje hogy a kornyeken nem nagyon van ertelmesebb valasztas. Eger, Godollo, Aszod messze vannak bejarasi szempontbol ha gyongyosi vagy, vagy kozvetlen mellette laksz.

4 evig azt hallgattam hogy az A-sok (8 osztalyos evfolyam) igy meg ugy. Bezzeg ok mennyivel jobbak, meg ilyenek. A tanarokban/diakokban egyarant megvan ez a szimpatia felejuk. A diaknapot szinte ok nyertek allandoan, kivetelezes is ment nagyon. Az elso 1-2 evben siman megy a gyongyosi nem gyongyosi (“videki”) megkulonboztetes. Ami vicc mert Gyongyos is videk, de ez a sznob mentalitas atjarja siman az egesz varos szellemiseget, csak hat a nagy budos semmi van ott. :D Az osztalyok nagyon kevertek, sok helyrol jelentkeznek, de a legjobbak nem ide jonnek. Nem is volt jo az osztalykozosseg. Volt olyan ev amikor alig tudtak megtolteni a helyeket. Ez volt az N osztaly (nyelvi elokeszito) megszunesenek az oka is anno. Rengeteg borzasztoan konzervativ tanarom volt, aki szerette szivatni a diakokat, de mint emlitettem sokan mar nincsenek. Most nem tudom mi a helyzet.

A sok kozossegi program egyebkent jo, ha szeretez ilyeneket. A sitabort en is elveztem. En mondjuk inkabb abba a csoportba tartoztam, aki a hata kozepere sem kivant ilyeneket. Nehezen tudtak kezelni, ha mas utakon jarsz.

2023. okt. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Testvéren most 9.es ott, ez az A-s megkülönböztetés már nincs meg ennyire.

Azt még most sem kedvelik az iskolában, ha te más utakon jársz.


Mások véleménye is érdekel attól függetlenül hogy a testverem is idejár

2023. okt. 18. 17:25
 5/7 anonim válasza:
Én a 8 osztályos osztályba járok. Ugyan nekünk jó az osztályközösségünk, attól a többi osztálynak is az. Alapvetően szerintem az iskola jó, sok program van, bár 1-2 tanár hagy némi kivetnivalót maga után, de hát ez hol nem így van?
2023. okt. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most hanyadikba jársz?
2023. okt. 20. 18:42
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

Én jó néhány éve végeztem, de nekem is valami katasztrófa volt. Osztályközösséggel együtt. Tehát nem csak a tanárokkal volt bajom. Nem szerettem odajárni.

Nálunk is ez ment folyamatosan, hogy A-sok így, A-sok úgy. Néhány tanár teljesen lenézett minket csak azért, mert nem voltunk kis gimisek. Az osztály "hangadói" és évfolyam "menői" mind vagy tanárgyerekek voltak vagy befolyásos emberek szülei vagy csak simán tahó parasztok.

A mostani tanárokról nem tudok nyilatkozni, mert én még pont a nagy generációváltás előtt végeztem. Egy rakat új tanár jött és egy csomóan nyugdíjba mentek.

2023. nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!