Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakdolgozat megìràsa Chat...

Szakdolgozat megìràsa Chat gpt segìtségével?

Figyelt kérdés
Làttam hogy a koràbbi verziókkal ellentétben van olyan hogy a Netet is tudja már hasznàlni ìgy segìthet a kutatàsban. Szerintetek érdemes használni? Eléggé el vagyok úszva és szerintem ez segìthet
2023. okt. 20. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak észre ne vegyék, hogy használtad.
2023. okt. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem gerinctelenség ilyesmikkel élni...

Ha eddig ráértél, mert minden más fontosabb volt, akkor vállald fel a tetteid (döntéseid) következményét...


De ha nem most, később visszakapod az élettől más formában, ha az alamuszi technikát választod.


Ha esetleg az előző soraimból nem lenne egyértelmű a kérdésre adandó válaszom: felejtős

2023. okt. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Nekünk kifejezetten mondták, hogy fegyelmit is adnak érte, nem csak a szakdolit nem fogadják el. Amúgy 16:42-es válaszolóval értek egyet.
2023. okt. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De kedves #2 eddig is fontos volt,csak tudod munka is van mellette ìgy sajnos fáradtan nem mindig tudok időt szànni rà. És amúgy viselem a következményeket amennyiben nem sikerül akkor majd következő félévben ennyi..
2023. okt. 20. 17:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán látom valódi előnyét a ChatGPT-nek egy szakdolgozatban jelenleg.


A szakirodalmi részt végig kell hivatkozni, ami esetében maximum arra használhatod a ChatGPT-t, hogy fogalmazza át neked a dolgokat, de amire azt bemásolgatod/beírod, stb. a végén időben ugyanott vagy, mintha te csinálnád.


Ezen kívül van a gyakorlati/kutatási rész, aminél a sima ChatGPT szintén nem ér sokat, mivel nem ért eléggé jól magyarul, valamint az értelmezéshez kapcsolódó logikai döntésekben/lépésekben sokszor téved.

Ha pedig olyan AI-okra gondolsz, amit Te tanítasz be... hát ahhoz sok sikert.


Esetleg ha valami irodalmi szakon vagy, akkor talán hasznos lehet.. minden egyéb esetben inkább kezdj neki a Gyakorikérdések böngészése helyett.

2023. okt. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%
Ha a munka ennyire fontos, hogy nem vagy képes mellette tanulni, akkor nem kötelező... Akkor ne jelentkezz egyetemre, ha nem tudsz foglalkozni vele! Probléma megoldva, erkölcs megmarad és pénzed is lesz...
2023. okt. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én próbáltam használni de nem ajánlom. Számviteles témában írok, nagyon sok hibás választ adott, voltak alap dolgok is amik nem stimmeltek de olyan is hogy pl már nem aktuális jogszabály alapján válaszolt. Ha ad is hivatkozást a legtöbb nem működik.

Teljes szakdogát amúgy se lehet írni vele, én is segítségnek gondoltam pár részhez, de a Wikipédia is megbízhatóbb ennél.

2023. okt. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Max ha általad kikeresett szakirodalmakat akarsz átfogalmaztatni, akkor működhet. Azon kívül teljesen useless
2023. okt. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#7 Én pont hogy a kutatàs részére akarom használni mert tudja a netet böngészni. Megfogalmazni ém fogom. Ìgy gondoltam használni
2023. okt. 20. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!