Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi idő mire rendőr lehetek?

Mennyi idő mire rendőr lehetek?

Figyelt kérdés

Érettségim és jogosítványom is már van

22 éves vagyok és érdekel a szakma viszont nem tudom mennyi idő lenne



2023. okt. 25. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nyomozd ki.
2023. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
89%

- Rendőr bácsi, rendőr bácsi! Hogyan lehetek én is rendőr?

- Höhö, hány osztájod van hülyegyerek?

- Öt!

- Szálljon be fönök!

2023. okt. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kétféle módja van. A járőrképzés (Adyliget, Szeged) rövidebb, asszem 10 hónap, de nem ad rendőr szakmát, csak szakképesítést. Azoknak való, akik már nem eltartottak, hanem maguk gondoskodnak magukról: már a képzés alatt kapsz annyi ösztöndíjat, amiből megélsz, utána meg rendőrként fizetést.

Cserébe ha később előrébb lépnél a ranglétrán, utólag el kell végezned azokat a tananyagrészeket, amikből kimaradtál, plusz ezt a parancsnokodnak is akarnia kell (el kell engedjen továbbképzésre) Szóval könnyebben induló, de később nehezebb életpálya.

A rendőrképzés (Körmend, Miskolc) viszont 2 éves.

2023. okt. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

-Rendőr bácsi! Rendőr bácsi! Az apám felakasztotta magát!

-Engem?

2023. okt. 26. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

"Érettségim és jogosítványom is már van"


Sajnos ezzel már túlképzett vagy, mert 'mindenki rendőrnek születik, csak van aki továbbtanul'

2023. okt. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Istenem..mindig megbánom mikor megnyitok egy ilyen kérdést..

Rendőr akar lenni, de képtelen 3 perc alatt megtalálni a választ egy ennyire egyszerű kérdésre.. és csodálkozunk, hogy nincs tekintélye a rendőröknek, miközben ilyen emberek jelentkeznek..

2023. okt. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mindenhol mást olvastam azért gondoltam megér egy próbát hogy kiírjam ide

De már megbántam mert itt nincsennek normális emberek (tisztelet a kivételnek)

2023. okt. 26. 17:39
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Beírod, hogy rendőr képzés a Google-be.


Az első találat a rendőrség hivatalos oldala, annál pontosabb és hitelesebb forrás nincs.


Ezen az oldalon, a második mondatig kell eljutni

“ képzés nappali rendszerű, 10 hónap időtartamú és magába foglalja a rendőrségnél töltött gyakorlatot is.”


Ezen mi nem világos? Mi az, ami meghaladta a képességed ebben? Nem baj, nagyszerű lesz, hogy egy Google keresés és kattintás nem megy, de majd pillanatok alatt kell meghoznod döntéseket, biztos hasznos leszel a kollégáidnak.

2023. okt. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%

"Nem baj, nagyszerű lesz, hogy egy Google keresés és kattintás nem megy, de majd pillanatok alatt kell meghoznod döntéseket, biztos hasznos leszel a kollégáidnak."


Nem kell aggódni, az ilyen selejtek kibuknak az alkalmassági vizsgán. Na nem mint ha atomfizikusok mennének rendőrnek de ez a szellemileg korlátozott még annak sem való.

2023. okt. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!