Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rendészeti szakos középiskola...

Rendészeti szakos középiskola van pesten van?

Figyelt kérdés
Ha van tudtok ajánlani párat?

2023. szept. 5. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
43%
Még egy kérdést sem tudsz normálisan feltenni, mi az hogy "van pesten van?". Ráadásul pest kisbetűvel írva és nem is létezik ilyen település. Nem csodálkozom hogy ilyen kompetenciával rendőr akarsz lenni... azt pedig már feltételezni sem meri az ember hogy esetleg be tudd írni a Googlena, hogy: "Rendészeti középiskola Budapest" amire felhoz több tucat találatot...
2023. szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm az értelmes válaszodat, azt hogy fáradt voltam és nem vettem észre hogy kétszer írtam le hogy van, nem azt jelenti hogy hülye vagyok ;) A második ha beírom azt hogy “Budapest rendészeti szakos suli” vagy valami hasonlót akkor csak rendőrképzőket hoz fel. De már informáltam magamat, hogy ha az nke-re szeretnék jelentkezni ahhoz elég egy jó gimi. Nem kell egyből butának hívni. Köszi.
2023. szept. 7. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!