Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mik az esélyek arra, hogy...

Mik az esélyek arra, hogy mesterszakon visszadobnak egy szakdolgozatot?

Figyelt kérdés

Jövő héten lesz a szakdolgozat prezentációm, az első felét az előző félévben megcsináltam, tök lelkes is voltam ezzel kapcsolatban, úgy éreztem, hogy korrekt munkát csináltam.


Akkor a prezentáción viszont nagyon durva keresztkérdéseket kaptam, lehúzták az egészet, konkrétan amikor kijöttem biztos voltam benne, hogy bukás az egész, végül hármast kaptam.


Jövő héten kell az egészet prezentálni, olyan sokat nem írtam az előzőhöz képest mivel akkor már a 3/4-ede kész volt nagyjából, és már most félek, hogy azt mondják, hogy ez nem elég színvonalas munka, ezt nem engedjük tovább.


nov. 9. 10:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ha nem elég színvonalas, akkor nem engedik tovább, nyilván. Nem fogja vele égetni magát az egyetem.
nov. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!