Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakdolgozat felvevése a...

Szakdolgozat felvevése a neptunban, mi lehet a gond? Help

Figyelt kérdés

Felvettem a választott szakdogát a neptun-ban ami fehér hátterűre váltott, az összes többi pedig szürke. Ez eddig stimmel.


Viszont észrevettem, hogy van egy másik téma is ami szintén fehér pedig azt nem vettem fel! (ezzel csak annyi a gond, hogy pont az a téma az amit először kiválasztottam, de végül mégis másik mellett döntöttem.

Beszéltem az előző téma tanárával, de abban maradtunk, hogy ha azt fogom választani ténylegesen , akkor keresem a továbbiakban. Igaz, hogy nem szóltam neki vissza, hogy találtam másikat, de gondoltam, hogy mivel nem vettem fel a neptun-ban, nem kerestem nem is számol velem.


De akkor miért fehér a háttere, mint annak amit ténylegesen felvettem?

A lehetőségek mint leadás/ felvevés nem aktívak ott, tehát nem értem hogy annak miért lett fehér a háttere...


nov. 9. 21:30
 1/1 A kérdező kommentje:

A fők számlát látom, de azt hogy ki vette fel nem.

Azt esetleg meglehet nézni? úgy mint a tárgyaknál/ vizsgánál, hogy ki vette fel?

nov. 9. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!