Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen felkészítő könyveket,...

Milyen felkészítő könyveket, kurzusokat ajánlanátok a központi felvételire?

Figyelt kérdés
A lányom most 7.-es egy gyengébb általános suliban. Kitűnő tanuló, szorgalmas, de azért nem zseni. Úgy gondoltam, hogy minél előbb el kéne kezdeni gyakorolni a felvételire (szépen lassan, nyugodtan), hogy egy 65-80 pont legalább összejöjjön. Az pont elég lenne a kiszemelt gimnázium vágyott szakára:) Sajnos a feladatsorokat nézve látom, hogy elég nagy hiányosságai vannak az iskola színvonala miatt (hiába jó tanuló). A tanárok sincsenek a helyzet magaslatán, úgyhogy valami plusz segítség jól jönne. Ha esetleg bárki tud valami jó előkészítő tanfolyamot, felkészítő könyvet vagy bármit, esetleg még a tapasztalatait is elmondaná róla, azt nagyon-nagyon megköszönném:)))

nov. 14. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
A kinézett iskola nem indít valami előkészítőt?
nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Néhány gimi szokott indítani felkészítőt nyolcadikosoknak, ezek ingyenesek szoktak lenni.


Én központi felvételire egyedül készültem, a feladatsorokat oldottam meg. Google playen van a "MatematicA" nevű alkalmazás, nem csak matekból vannak benne feladatsorok összegyűjtve. Ki tudod választani külön a feladattípusokat, hogy ez alapján gyakoroljatok.

A felkészítő könyvekkel az a bajom, hogy nagyon sok nem egy szinten van a tényleges feladatsorokkal

nov. 15. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Néhány gimi szokott indítani felkészítőt nyolcadikosoknak, ezek ingyenesek szoktak lenni."

Miért lennének ingyenesek?... Talán ha kimondottan felkészítőnek hívják, akkor kell, hogy ingyenesek legyenek, de azt hiszem, van olyasmi is, hogy máshogy hívják, mégis ugyanaz a lényege, és fizetős. Ilyenekről is érdeklődj, kérdező: tanulmányi verseny esetleg vagy ilyesmi, az a lényeg, hogy a bejövő osztályoknak mit szerveznek, azt derítsd ki.

nov. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!