Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy működik a tanulmányi...

Hogy működik a tanulmányi ösztöndíj osztatlan tanárin? (DE)

Figyelt kérdés

Engem még nem érint, nem járok oda még, de próbáltam utánaolvasni. (A lebeszélést 'léci' hanyagoljuk)

Ha jól értelmeztem akkor az van, hogy ugye van két szakod, mindkettőhöz külön számolják az átlagot, és az alapján állítanak fel sorrendet a hallgatók között, ami alapján vannak a sávok. És ami kijön annak a kettőnek az átlagát kapod meg ösztöndíjnak.

Addig tiszta, hogy mit tudom én, az egyik szakod angol, a másik földrajz, és az angolos tárgyaid átlaga az egyik rangsorban lévő helyedhez számít, a földrajzos tárgyaidé meg a másikhoz. De a pedagógia és a pszichológia modul tárgyaival mi van, vagy a szabválokkal? Az "hová" számít? Vagy ez hogy működik? Benéztem volna valamit?


nov. 17. 11:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Az összes teljesített tárgy átlaga lesz az ösztöndíj alapja, nincs különválasztás. Egy kreditindex alapján lesz kiszámolva az ösztöndíj.
nov. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!