Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hatvani Bajza Jozsef Gimnázium...

Hatvani Bajza Jozsef Gimnázium vélemények?

Figyelt kérdés

Leginkabb olyanok velemenye erdekelne akik odajarnak.A tanárok,a közösség milyen? A tesi orak nagyon nehezek ,milyenek?

Megbántátok hogy odamentetek?



nov. 21. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Szerintem nagyon jó,én nem bántam meg,hogy ide jöttem

A közösség nagyon jó, legalábbis a mi osztályunk igen:)

Én a tanárokkal nagyon elégedett vagyok,nagyon aranyosak ( a többség:)

A tananyag kérdése más tészta,nekem személy szerint kicsit sok,de ha szorgalmas vagy,nem lehet baj:)


A tesi tűrhető,már ha a jobbik tesitanárt kapod,de B.L. -t is túl lehet élni ( üdv a halál völgyében 😀)

Én úgy érzem,hogy egyáltalán nem olyan szigorú hely,mint sokan mondják,de szabályok természetesen itt is vannak


Ha majd egy jó egyetemre mennél,és komolyan veszed a tanulást,itt a helyed:)



Milyen szakra jönnél egyébként?

nov. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
** tagozat
nov. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha ide akkor angolosra
nov. 21. 17:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen iskolák vannak még tervben?
nov. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező:)

Végül hová jelentkeztél?

jan. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Annyira nem vészes, mint ahogy mondják, nyilván tanulni kell, de túlélhető.

A tanárok nagyrésze nagyon aranyos

Néhány tanár borzasztóan unszimpatikus és szörnyen tanítanak ( matek és fizika tanárok terén rendkívül gyenge a felhozatal) A többi tantárgyból szerencse kérdése, hogy milyen tanárt kapsz. van aki pl bioszt nagyon komolyan veszi, van aki csak bejár órára, de azt sem tudja, milyen órát tart. Tesi valami borzasztó, szerencse kérdése hogy a normális tesitanárt, vagy a diákjaival megalázó stílusban beszélőt kapod.

A közösség változó, szintén csak reménykedni lehet, hogy egy olyan osztályba kerülsz ahol nem kirekesztőek veled.

Bár most sok rosszat soroltam, összességében sztem jó iskola, nem bántam meg hogy ide jöttem. Sok szerencsét neked!!

febr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!