Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik, ha nem tudom...

Mi történik, ha nem tudom véglegesíteni a diplomamunkám?

Figyelt kérdés

Megírtam, elküldtem a témavezetőknek, tanszéknek. De nem válaszolnak és lassan le kell adni.

Mi lesz, ha nem válaszolnak időben vagy nem fogadják el a dolgozatom?

Újabb félévet fel kell vennem? Elfogytak az államilag támogatott féléveim, fizetnem kell egy félévet a diplomamunka+záróvizsga miatt?


nov. 22. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
HA most kezded el leadi akkor már rég késő... LEadás előtt 2-3 hónappal minimum konzultálni kellett volna.. Meg a konzultációs lapot aláiratni.
nov. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Add le azért, max nem tudod javítani ha vmit találnak benne. Ha aztán nem fogadják el igen akkor lesz egy fizetős szemesztered, esetleg egyetemtől függően lehet kérni erre engedményt pl csak a szakdoga tárgy krediteinek arányában kell fizetned.

1# Egyetem függő, ELTE GTK-n tanulok itt nincs ilyen kötelező konzultáció csak most a leadás előtt kellett elküldeni és prezentálni nekik a "művet" amúgy önálló munka

nov. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%

Biztos leadnám a helyedben, ha normális a konzulensed akkor nem fog problémázni rajta.


Viszont nálunk úgy volt, hogy Neptunban a konzulensnek jóvá kellett hagynia valamit, hogy minden rendben van a szakdogáddal, te csak utána tudtad leadni.

nov. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1

Ha ez így van tényleg, akkor szomorú, akkor még ment a kérdőívezés. Mivel ez az első szakdoga készítésem, 0 tájékozatással nehéz ezt betartani.

Van olyan ismerősöm, aki hasonló helyzetben van, csak ő még később kezdte kiküldeni a kérdőíveit és amikor én elküldtem a konzulensemnek a készt, akkor neki még félig volt meg. Nála nem volt gond, hogy így áll, mondta a konzulense, hogy küldje, töltse fel hiányosan is, majd megnézi. Na nálam itt a gond, hogy nem ír vissza nekem senki.


#2

Nem tudom, hogy pl. a konzultációs tárgyat lezárják-e attól, hogy nem tudtam leadni. Mert valahol olvastam, hogy ezek egymástól függetlenek, úgy is le lehet osztályozni a konzultációs tárgyat, hogy nincs kész a diplomamunka.


#3

Annyi tudok, hogy nálunk kell konzultációs lapot belerakni. Ha azt nem küldik el, nem tudom úgy le tudom-e adni.

nov. 22. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!