Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kb hány pont kell hogy biztosa...

Kb hány pont kell hogy biztosan felvegyenek a veszprémi Lovassy német szakára? Milyen szinten kell tudnom németül hogy felvegyenek oda?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl jó németből de nagyon szeretnék bekerülni oda. Az A2-es szint elég? +írnátok véleményt a Lovassyról és a német tagozatról? Köszönöm a válaszokat. Egyébként 5-ös vagyok németből de úgy érzem hogy jobban kéne tudnom hogy felvegyenek ide

nov. 24. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem kell olyan marha sok pont ahhoz, hogy németre bekerüljél, mivel oda jelentkeznek messze a legkevesebben. Azt nem tudom, hogy a felvételinél milyen szintet követelnek meg, de ha oda szeretnél járni, akkor mindenképp ajánlom, hogy kezdj el német tanárhoz járni. Tényleg csak akkor érdemes szerintem oda jelentkezned, ha amúgy jól megy a német, mert ha már a nyelvi előkészítő év alatt lemaradsz, akkor szenvedni fogsz a német tantárgyakkal, amiből majd érettségizned is kell
nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egyébként járok német tanárhoz, ilyen felvételi felkészítőre.
nov. 26. 13:02
 3/3 anonim ***** válasza:
75-80 pontos felvételivel már be lehet kerülni. Szerintem németből B1 azért kell.
nov. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!