Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Corvinus egyetem nagyon laza?

A Corvinus egyetem nagyon laza?

Figyelt kérdés
Minden csak a buli pia és szexről szól?

nov. 24. 21:44
 1/9 anonim válasza:
85%
Urban Legend.
nov. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Keress rá: ÁDÁM ZOLTÁN CORVINUS


Ez egy diplomagyár, pénzes kölköknek.

nov. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Erről az Ádám Zoltános dologról hallotam nagyon igazságtalanul bántak vele.
nov. 24. 22:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A magyar oktatás "laza", kritikán aluli... A BCE csak 1 intézmény ebből a forgatagból.
nov. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van Mol Részvényes Rokonod akkor laza.
nov. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik ismerősöm két gyereke oda jeletkezett szép eredményeik születtek az érettségin és igen okosak, így fel lettek véve. Én mindig vért izzadtam az SZTE-n ők meg mindig mesélték nekem, hogy csak bejutni volt nehéz, amúgy lazán elvégezték...


Bár hozzá tenném, hogy eleve ha valakinek magas kb 440 felett van a pontja az minden csak nem h*lye és igen ilyen pontokat kell elérni, ha valaki azt szeretné, hogy felvegyék. Másrászte a GTK az egyik legkönnyebb és legkeresettebb szakma szóval okos gyerekek egy nem nehéz szakon...így érthető, ha azt modják, hogy nem nehéz elvégezni...


Természetesen vannak olyan diákok is, ha csak a mostani botrányt nézzük, hogy emiatt is könnyű lehet bekerülni és elvégezni egy szakot, ha az egyetemet egy kicsit megpénzelik a szüleid...

nov. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A GPME és alkalmazott közgazdaságtan szakok tanulósak. Mint egy mérnöki szak kb.


A pénzügy még talán tanulós. A többi lájtos szak.

dec. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Én ott végeztem BSc-n, gazdaságinformatikus szakon. Az alapozó matekokra azért kellett tanulni, aki nagyon nem volt odavaló az ott kiesett, de alapvetően igen, úgy gondolom hogy elég laza. Kilencven százalékban évközi jegyek, csapatmunkák, beadandók, abcd feleleltválasztós tesztes zhk, könnyű volt átmenni rajtuk. Igazi izzasztós vizsga a három és fél év alatt talán kettő ha volt, azok is csak az elején. Az államvizsga, diplomavédés az konkrétan vicc kategória volt. Szerintem valid az a vélemény hogy csak bekerülni nehéz.

Ezzel az alapítványosítással meg a botrányokkal meg adtak egy jó nagy pofont a saját hírnevüknek, az biztos.

dec. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Fideszes kölyökként arany életed lesz ott (is)
dec. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!