Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Puskázási módszerek?

Puskázási módszerek?

Figyelt kérdés
adjatok sok módszert előre is köszönöm jöhet a HI-TECH -is:D
2010. okt. 20. 17:58
 1/10 anonim válasza:
30%

Talán légyszíves! -.-

Ja és egy rég bevált tipp:

TANULJ

2010. okt. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
56%
nemjó a kategória...:P
2010. okt. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
hasábokban kinyomtatod a szöveget, aztán felvágod csíkokba a hasábokat, majd harmonikaszerűre összehajtod úgy, hogy csak lapozni kelljen. Tenyérnyi méret, 4-5 oldalnyi A4-es tananyag.
2010. okt. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Papírzsepiscsomag hátuljára ragasztod

Tolltartódba ragasztod

Lefényképezed telóval, és pad alatt megnézed

2010. okt. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Én a múltkor egy csajnál láttam, h a kis cetli a gatya szárában volt, ő meg keresztbe tett lábbal ült. Hosszú volt a gatya, felhajtotta, és oda be. Aztán egyszer lehajolt, "megvakarta" a bokáját, és már tudta is a választ. De ez csak akkor jó, ha takarva van a lábad, gimis padoknál sztem látszana.

De miért az egészséghez írtad?

2010. okt. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen doga.
2010. okt. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A puska függhet attól, h milyen a tantárgy, milyen a tanár, mennyi az anyag mennyisége stb.
2010. okt. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
mert a suli árt az egészségemnek nade a tanulás módszer sajna nemjött be :D
2010. okt. 20. 18:16
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Én mindig mindent a padra felírok. Ha előzőleg nem jutok be a terembe, akkor A5ös papírokra, amiket becsúsztatok a dolgozat alá. Ha olyan a tantárgy, akkor számológép elejére, hátuljára, tokjára is írok. Földrajznál, törinél atlaszba. Máskor függvénytáblázatba, szöveggyűjteménybe, előttemülő széktámlájára. Nekem ezek mindig beválnak, nem is keresek más megoldást :)
2010. okt. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 SIku77 válasza:
furcsa hogy ezt még nem írta senki : angol ABC betűinek sorszámát ráírod valamire, ha a tanár rajönne 2-es számrendszerbeírod a számokat radírtól papírzsepin át tolltartóig akárhova de a 2- es számrendszer számaiközé írhatsz nem 2 -es számrendszerbeli számokat is, ha a tanár el is veszi mért adna 1 est? ezek csak számok ja és ha rá is jönakkor más számrendszerbe írsz (elég sok van elvileg végtelen bár 10 estől felfele nehezebb) Ez könnyebb annak aki gyorsan számol én elég gyorsan át tudom számolni a számokat bonyolítani lehet úgy is ha a mondatokat vagy szavakat más számrendszerbe írod egy kicsit nehéz de a tanulás sem könnyebb (nekem).
2012. ápr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!