Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Általános- és középiskolában...

X0 kérdése:

Általános- és középiskolában mi volt a legsúlyosabb fegyelmi fokozatod, beírásod?

Figyelt kérdés
A sajátomra nem tudok szavazni, engem 8. végén zártak ki 6 osztályos gimnáziumból, informatika szakközépiskolába mentem. Előtte-utána példás magatartás természetesen, utólag már tudom hogy maximálisan megérdemeltem, 1 évvel korábban kellett volna hátha megjött volna az eszem. Még talán igazgatói dicséretem is lehetett utána, úgy emlékszek: akkoriban országos versenyeredmény miatt nem kellett matematikából, fizikából, informatikából érettségiznem, még órára se kellett bejárnom, egyetemre 6 mentességem volt programtervezőnek.

nov. 26. 19:51
A kérdező szavazást indított:
Nem volt (legfeljebb dicséret)
Szaktanári figyelmeztetés/itő/megrovás
Osztályfőnöki figyelmeztetés
Osztályfőnöki intő
Osztályfőnöki megrovás
Igazgatói figyelmeztetés
Igazgatói intő
Igazgatói megrovás
Kizárás az iskolából 1-szer
Kizárás az iskolából többször
17 szavazat
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!