Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A be nem fejezett felnőttképzé...

A be nem fejezett felnőttképzés árát is vissza kell fizetni?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam hogy ha nem fejezem be az egyetemet akkor az állami félévek árát ki kell fizetni. Igaz ez ingyenes felnőttképzés esetén is? Ha pl egy vagy fél évet járnék kipróbálás jelleggel, hogy tetszik-e az adott pálya?
nov. 29. 09:33
 1/3 anonim válasza:

Ennek én is próbáltam már több helyen utánajárni, de semmi érdemleges választ nem találtam. Megkérdeztem a helyi sulit, ott azt mondták, hogy bármikor abba lehet hagyni, nem jár semmilyen költséggel.


Bár azt is írták, hogy az oktatás heti 1-2 nap délután, aztán amikor be kellett iratkozni, akkor úgy nézett ki az órarend, hogy hét közben minden nap 15 órától este 21-ig. Ergo más a valóság, mint amit akkor mondanak, amikor azt szeretnék, hogy jelentkezzél.

nov. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Jó lenne tudni, hogy vissza kell-e fizetni, ha nem fejezem be
nov. 29. 12:05
 3/3 anonim válasza:
1-es vagyok Amúgy milyen szakmát szeretnél tanulni?
nov. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!