Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az 5. Év minek minősül?

Az 5. Év minek minősül?

Figyelt kérdés
Jártam informatika szakra 4 évig, aminek a végén érettségizni kellett, majd voltehetőség elmenni 5. Évre is, ami kizárólag az informatikával foglalkozott. Minek minősül ez az 5. Év? Okj? Szakképesítés? Technikum? Vagy minek nevezik ezt?

dec. 1. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én cukrásznak tanulok, nekünk azt mondták az 5. év a szakmai év és csak akkor lesz rendes szakmánk ha azt is kijárjuk. Bár nem tudom ez mennyire igaz, sok olyan dolgot mondott már az ofőm amiről aztán kiderült, hogy nem is úgy van.
dec. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk technikumnak hívták, de a végén amit adnak papír az OKJ-s.
dec. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Arra szoktak adni pluszpont a felsőoktatásban olyan szakra az az 54, 55 OKJ volt. Szimplán szakképzités a bizonyítványban, mint az Irodai informatikusnak volt csak 52 OKJ, de nyilvánvalóan infónál egy fiatal pályakezdő diplomássokkal szembe hátrány, ha OKJ-t van.
jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!