Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A győri Széchenyi István...

A győri Széchenyi István Egyetemen hogy tudnám elkerülni az úszást?

Figyelt kérdés
Utálom az uszodákat, nem is vagyok jó úszó. Nagyon nem szeretnék úszásra járni. Valahogy ki lehet váltani?

dec. 2. 03:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kötelező tárgy, akkor max szakorvosi felmentéssel. Gondolom ilyened nincs, úgyhogy mehetsz szépen úszni.
dec. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszeri alkalommal leusztam időre az előirt távot ìgy kiváltottam teljesítmény alapon a 10 vagy mar nem tudom mennyi alkalmat. Aztan évi párszor jártam nyáron strandra de ìgy is ment. Ha ez nem megy neked akkor amugyis jót fog tenni ha tavasszal heti 1x eljársz úszni nem fogsz belehalni
dec. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csak orvosi felmentéssel
dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha szükséged van a diplomára, akkor megkell tanulnod úszni!! Még orvosi felmentéssel sem fogják elengedni. Ha tudnád hogy mekkora felháborodások vannak ebből minden évben?! Nem tudsz úszni, akkor nem kapsz diplomát!
dec. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Vagy át kell úsznod a Balatont az átúszáson. Ha ez sikerül akkor megkapod az aláírást úszásból.


Van neki egy nevezési díja kb 17 Ezer forint. Én 3 és fél óra át tudtam úszni, elfogadták, megkaptam az aláírást.

jan. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Komolyan kötelező SzE-n egy félév úszás?
jan. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!