Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 19/L Egyetemi nyíltnapra...

19/L Egyetemi nyíltnapra megyek kedden Egerbe az Esztárházyba. Emelett gondolkozom még a szlovákiai Selye János Egyetemen is. Oda elég a magyar érettségim, vagy honosítattnom kell oda?

Figyelt kérdés
Köszi a segítséget♥️

dec. 2. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Selye János Egyetemet eddig még mindenki simán elvégezte, mert olyan gyenge színvonalon van a tanítás.

Olyan egyetemet válassz, ahol tényleg tudod kamatoztatni a jövőbeni tudásodat.

dec. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az se mindegy szerintem, hogy mire akarsz menni.
dec. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Kozepszintu tanárnak jo lesz a Selye. Másra nem nagyon.
dec. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Dolgozott Ön Selyén végzett tanárral? Netalántán ott végzett? Szerintem hallott valakitől valamit 15 évvel ezelőttről és azt szajkózza még ma is, de kérem javítson ki ha nem így van!

A Selye egy rendkívül fejlődő fiatal egyetem, ami már 20 évesen kantárba veri a magyar egyetemek többségét.

febr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem egy, és nem kettő, általam jól ismert ember végzett ott, és hát...nem a legélesebb kések... Az ügyesek mind a pozsonyi Komenskýre mentek,utána mentek a nyitrai Konstantinra. Csak ezek után mentek a Selyere. Szlovákiai viszonylatban nagyon gyenge a munkaelhelyezkedesi renomejuk. De mivel tanarhiany van, biztos talál vele munkát. Magyarországon elhelyezkedni más a szitu. Ott külföldi egyetemnek számít, ki tudja ki mit gondol róla. De ezt majd megmondják a magyarok, én szlovakiaikent csak az itteni piacról tudok beszelni.
febr. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!