Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a korosztály egy...

Milyen a korosztály egy keresztfélévvel indult szakon?

Figyelt kérdés

Most fogok ha minden igaz majd 24 februárjától egyetemre menni. Arra lennék kíváncsi hogy itt átlagosan hány évesek lesznek majd a szaktárs kollegák?

20F


dec. 6. 11:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Én most megyem kereszféléves mesterre (a jelenlegi mester nem tetszik, azért) és 22 vagyok. De rengetegen csúsznak vagy páratlan féléves az alapszakuk, ezért mennek keresztfélévben. Szóval mesteres keresztfélévre én továbbrais ezt a 22-23 kort írnám. Alapszakos keresztfélévet nem tudom. Ott ugye csak a "csúszás" (váltás, újrafelvételi) lehet az ok, nem alapértelmezett. De szerintem nappalin ott is fiatalok vannak többnyire. Mondjuk 19 mediánéletkorral. Lehet van 1-2 idősebb, 30-as, 40-es.
dec. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!