Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen Gimnáziumokat javasolná...

Milyen Gimnáziumokat javasolnátok Budapesen belül?

Figyelt kérdés

Jelenleg Németországban élek és kilencedikes vagyok de jővőre haza szeretnék jönni és itthon tovább tanulni. Az átlagom négyes és a magyaron kívül beszélek folyékonyan angolul valamennyire németül és nemrég kezdtem el franciát tanulni. Lehetőleg egy angol szakos gimibe szeretnék átjelentkezni ahonnan mehetek továb egyetemre.

Előre is köszi a válaszokat. :)



dec. 13. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Xantus

Attól is függ BP melyik kerületében fogsz lakni, mert nem akarod a fèl napokat a villamoson tölteni gondolom. :)

Fizetős intézmények is vannak, az nem tudom beleférhet-e a szüleid költségvetésébe.

dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs kizárva hogy fizetős iskolába menjek de elkerülném. Köszi a válasz :)
dec. 14. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt rá tudsz keresni

[link]

Be tudod jelölni a megfelelő szűrőt pl. hely, képzés típusa és oktatott nyelv szerint alatt

Ha jól gondolom, akkor olyan angol két tanítási nyelvű gimnáziumot keresel, ahol haladó szintről indul az angol.

Van olyan gimnázium is ahol emelt óraszámban tanítják haladó szintről az angolt, de nem kéttannyelvű.

Sulinavigátor oldalon felvételis tapasztalatokat is olvashatsz, továbbá a középiskolai rangsort, illetve az elmúlt évek bejutási ponthatárait is meg tudod nézni.

dec. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, ez tényleg rengeteget segít
dec. 19. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!